wtorek, 9 lutego 2016

Ciemny makijaż i piękne rzęsyWitajcie!

Dzisiaj chciałabym Wam powiedzieć o pięknych rzęsach od Born Pretty Store

Rzęsy ostrzymałam do testowania więc też chciałąbym się z Wami podzielić zdaniem na ich temat.
Rzęsy są piękne i rozłożyste, a  prezentują się tak:
Niestety dla mnie były trochę za długie i musiałam je przyciąć, co jest także plusem że każdy może sobie dopasować rzęsy do swojego oka. Dodatkowo zawsze możemy z nich zrobić połówki jeśli ktoś nie lubi całego paska mieć na powiece.

Rzęsy są piękne (jak widzicie), ręcznie robione, cena ich to $4,73 dostępne tutaj
Jedyna rzecz jaka mi się nie spodobała w nich to to iż ich pasek jest za gruby ;/
Z daleka może tego tak nie widać, ale z bliska niestety przy zamknietych oczach widać iż mamy przyklejone do powieki sztuczne rzęsy.
Początkowo do tego makijażu nie miałam zamiaru rysować kreski, ale po przyklejeniu rzęs musiałam. Ale tak czy inaczej i tak wyglada jak wygląda. Choć widok z normalnej perspektywy jest dużo lepszy

 Najbardziej podoba mi się to ujęcie w którym widać jak rzęsy są pięknie rozłożyste.
Rzęs użyłam do mocnego ciemnego makijażu. Moje własne nautralne rzęsy zginęłyby w tej czerni dlatego konieczne były do tego makijażu dłuższe rzęsy.

A oto makijaż jaki wykonałam. Można powiedzieć że w dwóch wersjach. Z jasnym oraz niebieskim kącikiem oka oraz jasnych i mocno czerwonych ustach.
Jeśli chcecie zrobić zakupy w Born Pretty Store to zachęcam Was do skorzystania z kodu promocyjnego -10% " BUH10 . Kod znajdziecie na bocznym basku bolga.

Pozdrawiam!

1 komentarz: